Obalové materiály Praha

Nabízíme kvalitní a odolné obalové materiály pro účely stěhování. Obalové materiály Praha vám můžeme poskytnout za výhodné ceny a samozřejmostí je jejich dodávka při jakémkoli stěhování. S námi si nemusíte dělat žádné starosti s krabicemi ani jinými věcmi - Stěhování Sparťan vše zařídí za vás.

Obalové materiály pro stěhování

Stěhování pro většinu lidí není žádná legrace a zažívají při něm velký stres. Jednou z problematických věcí je často shánění různých krabic apod. Tím se ale u nás nemusíte vůbec zabývat – poskytujeme obalové materiály Praha pro všechny zájemce, kteří se stěhují a potřebují krabice na stěhování, lepicí pásky, fixační fólie apod. - vše přivezeme a vy si nemusíte dělat žádné starosti.

Prodej obalových materiálů Praha

Obalové materiály Praha poskytujeme jednak na zapůjčení při stěhování, ale také je nabízíme na prodej – můžete si tak od nás za výhodnou cenu koupit např. krabice na stěhování nebo jiné materiály (lepicí pásky apod.). Prodej obalových materiálů Praha nabízíme každému, kdo se s námi stěhuje, včetně těch, kteří se stěhují do (nebo z) jiného města v rámci ČR.

Krabice, lepicí pásky a další obalové materiály Praha

V naší společnosti Stěhování Sparťan myslíme na všechno – se stěhováním máme bohaté zkušenosti a tak přesně víme, co je k jeho hladkému průběhu potřeba. Vždy jsme tak naprosto připravení a máme k dispozici veškeré potřebné obalové materiály Praha – ať už jde o krabice na stěhování, lepicí pásky (izolepy), fixační fólie a řadu dalších potřebných věcí, které zajistí hladký průběh stěhování. Naše obalové materiály Praha jsou velmi kvalitní, odolné a jsou ideální právě pro účely stěhování. Více informací najdete na našem webu, kdykoliv nás také můžete kontaktovat, ať už telefonicky, mailovou poštou nebo přes kontaktní formulář na našich stránkách.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník400 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod
  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací