Levné stěhování Říčany

Sháníte šikovné a levné stěhováky a žijete ve městě Říčany? Naše firma Stěhování Spartan se přímo specializuje na levné stěhování nejen v Říčanech, ale i v dalším okolí Prahy a samozřejmě po celém území našeho hlavního města. Stěhujeme byty, domy, kanceláře i samotná těžká břemena (např. klavíry) a vynikáme nejen kvalitou a rychlostí naší práce, ale také nízkou cenou.

Postaráme se o vše, co je ke stěhování potřeba

Pokud si pro stěhování z Říčan zvolíte nás, můžete být naprosto v klidu – postaráme se o to, aby stěhování proběhlo hladce a bez komplikací. Přivezeme veškeré potřebné obalové materiály, krabice, pásky a další věci, které jsou při stěhování potřeba. Víme, že stěhování domu i bytu bývá často velmi stresující a snažíme se tak o to, aby naši zákazníci měli co nejméně starostí. Samozřejmou součástí našich služeb je tak i demontáž a montáž nábytku, rozmístění přesně podle vašeho přání nebo odvoz starého nábytku na sběrný dvůr.

Odstěhujeme váš dům, byt, kancelář nebo i pouze těžká břemena

Levné stěhování Říčany se netýká pouze bytů a rodinných domů. Naše služby poskytujeme i firemní klientele a věnujeme se i stěhování těžkých břemen, na které máme speciální techniku. V případě dotazů nás kdykoliv kontaktujte, pracujeme nonstop – více informací najdete na našem webu.

Stěhování Říčany s nejlepším poměrem mezi cenou a kvalitou

Jsme jasnou volbou číslo jedna pro ty, jenž chtějí profesionální služby za co nejvýhodnější cenu. Máte-li zájem o skutečně levné stěhování z Říčan u Prahy, zavolejte nám nebo napište a domluvíme se na podrobnostech a konkrétním termínu.

Jsme tu pro vás nonstop, stěhujeme i o víkendech a státních svátcích

Jedním z plusů naší firmy je i fakt, že jsme našim klientům k dispozici 24 hodin denně po celý rok. Neúčtujeme si žádné příplatky za stěhování o víkendech ani svátcích, výjimkou je pouze stěhování v nočních hodinách, za nějž je účtována vyšší sazba. Naše stěhovací firma je zde pro každého, kdo má zájem o rychlé a levné stěhování z Říčan nebo do Říčan.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací