Levné stěhování Kladno

Hledáte levné stěhování z Kladna? V takovém případě jste ho právě našli – naše společnost Stěhování Spartan svoje služby nabízí nejen v Praze, kde sídlíme, ale i v ostatních krajích České republiky, zejména pak v kraji Středočeském.

Nejlevnější stěhování Kladno

Odstěhujeme vás z Kladna za nízkou cenu, rychle, bezpečně a spolehlivě. Nemusíte mít strach o svoje věci – naši stěhováci jsou zkušení, pečliví a veškerý nábytek a jiné předměty pečlivě zabalí a postarají se, aby nedošlo k žádnému poškození, odření apod. Stěhujeme rychle a bezpečně, o kvalitě našich služeb už se přesvědčily stovky a stovky klientů z celé republiky.

Stěhování domů a bytů Kladno

Z Kladna stěhujeme zejména byty a domy všech velikostí. Je jedno, zda máte malý panelákový byt 1+1 nebo naopak velký rodinný dům – poradíme si s jakoukoli zakázkou. Máme špičkové vybavení, prostorný stěhovací vůz a šikovné stěhováky, kteří mají dostatek zkušeností s nejrůznějšími stěhovacími pracemi.

Komplexní stěhovací služby v Kladně

Nejen v Praze, ale i v Kladně poskytujeme veškeré stěhovací služby. Kromě již zmíněného stěhování bytů a domů Kladno děláme i stěhování kanceláří, těžkých břemen (třeba klavírů, kopírek a jiných věcí), po domluvě můžeme také odvézt nepotřebné věci na sběrný dvůr.

Stěhování Kladno 7 dní v týdnu

Některé společnosti pracují jen ve všední dny, my jsme vám ale k dispozici nonstop. Jak o víkendech, tak i o státních svátcích stěhujeme zcela bez příplatku, za příplatek pak dokonce i v nočních hodinách od 22.00 do 6.00. Máte-li jakýkoli dotaz nebo zájem o naše služby, zavolejte nám nebo napište – rádi vám na vše odpovíme, případně poskytneme odhad ceny. Nejvýhodnější stěhování Kladno vám zaručí pouze Stěhování Spartan.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací