Stěhování Hradec Králové

POZOR: Zajišťujeme pouze stěhování z Hradce Králové do Prahy nebo z Prahy do Hradce Králové. Stěhování po Hradci Králové nezajišťujeme. 

Nejlepší stěhovací služby pro obyvatele Hradce Králové vám nabízí Stěhování Spartan – máme velké zkušenosti se stěhováním bytů, domů, kanceláří i firem a dokážeme vyhovět přání všech klientů. Jsme levní, rychlé, pečliví a profesionální, o čemž se přesvědčily už tisíce našich spokojených zákazníků.

V Hradci Králové stěhujeme domy, byty, kanceláře i různá břemena

Stěhování Hradec Králové provádíme 24 hodin denně, záleží jen na vás, kdy naše služby budete chtít využít. Odstěhujeme vám pokoj, byt, celý dům, kancelář nebo třeba jen těžká břemena, jako jsou třeba velké skříně, klavíry nebo pianina.

Rádi se přizpůsobíme vašim individuálním požadavkům

Potřebujete odstěhovat v noci? Nemáte žádné krabice nebo lepicí pásky? Potřebujete více pracovníků? Nic z toho pro nás není problém – stačí si vybrat z naší nabídky a domluvit si konkrétní službu. Na internetové stránce máme zveřejněný ceník pro stěhování Hradec Králové a případné dotazy vám rádi zodpovíme i po telefonu nebo přes mail.

Máme bohaté zkušenosti a mnoho spokojených klientů

Naši stěhováci jsou velmi zkušení a poradí si s jakýmkoli nábytkem nebo různými těžkými břemeny. Vše pečlivě zabalíme tak, aby nemohlo dojít k žádnému poškození vašeho majetku. Za dobu našeho působení jsme získali obrovské množství spokojených zákazníků nejen z Prahy, ale i Hradce Králové a dalších měst.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací