Stěhování Kladno

Stěhování Spartan je profesionální stěhovací firmou z Prahy, která ale svoje služby poskytuje i v ostatních lokalitách ČR, zejména pak v okolí hlavního města a ve Středočeském kraji. Máte-li zájem o rychlé a profesionální stěhování z Kladna nebo do Kladna, můžeme vám dát jedinečnou nabídku za super cenu.

Levné stěhování z Kladna

Pokud se chcete odstěhovat z Kladna, jsme tu pro vás – jsme vybavení prostorným stěhovacím vozem, máme veškeré potřebné vybavení a co je hlavní – tým ochotných, zkušených a profesionálních stěhováků, s nimiž pro vás stěhování Kladno bude příjemnou záležitostí bez jakéhokoli stresu.

Levné stěhování do Kladna

Stejně tak ale nabízíme naše služby i těm, kteří se do Kladna chtějí přistěhovat. Stěhování do Kladna za bezkonkurenční ceny poskytujeme všem zájemcům z ČR a to nejen ve všední dny, ale i o víkendech a státních svátcích – vždy bez příplatku. Výjimkou je pouze stěhování v čase od 22.00 do 6.00, za které je sazba zvýšená.

Stěhovací služby Kladno

Zajišťujeme veškeré stěhovací služby v Kladně – nejen stěhování bytů a domů, ale i kanceláří, těžkých břemen, klavírů, kopírek, nebo odvoz starých věcí na sběrný dvůr. Máme nízké ceny, přesto se ale můžete 100% spolehnout na maximální profesionalitu a ochotu všech našich pracovníků.

Nejlepší stěhování pro obyvatele Kladna

Pro stěhování Kladno nenajdete nikoho lepšího než naši společnost Stěhování Spartan. Postaráme se o vše, co je potřeba, dovezeme vám krabice a další materiály na zabalení, se vším vám pomůžeme, demontujeme a znovu sestavíme nábytek.. prostě vám poskytneme kompletní servis. V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, rádi vám poskytneme další informace, případně odhad celkové ceny za stěhování Kladno.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací