Stěhování pianin v Praze

Zabýváme se stěhovacími službami (zejména v Praze, ale stěhujeme i do jiných měst) a jednou z našich činností, kterou nabízíme, je stěhování pianin v Praze. Naše firma je zde pro každého, kdo potřebuje odstěhovat pianino na jinou adresu – máme s touto prací bohaté zkušenosti, takže se můžete spolehnout na bezproblémový průběh celého stěhování a na to, že se vašemu pianinu nic nestane.

Profesionální a levné stěhování pianin v Praze

Na stěhování pianin v Praze jsme nejlepší – stěhujeme za velmi nízké ceny, jsme rychlí, pečliví a garantujeme vám profesionální průběh akce. Běžně stěhujeme velká a těžká břemena a stěhování pianin v Praze tak pro nás nepředstavuje žádný problém – naopak tyto zakázky jsou pro nás běžnou praxí. Budeme moc rádi, pokud si pro stěhování po Praze vyberete právě naši firmu a ručíme vám za to, že vaši důvěru nezklameme.

Zavolejte nám pro více informací – jsme tu pro vás nonstop

Ceník služeb máme zveřejněný na naší internetové stránce, pro upřesnění vaší zakázky na stěhování pianin v Praze nebo jiném městě nás prosíme kontaktujte telefonicky, přes kontaktní formulář na webu nebo mailem – pracujeme i o víkendech a svátcích a lze se tak domluvit na prakticky libovolném termínu.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací