Levné stěhování Praha 13

Stěhujete se do Prahy 13 a hledáte stěhováky, kteří jsou profesionálové, ale nejsou moc drazí? Nebo vás naopak čeká stěhování do této krásné lokality v západní části Prahy? V obou případech vám nabízíme naše služby – stěhování Praha 13 provádíme nejen rychle a spolehlivě, ale jsme také levní. Neutrácejte zbytečně za předražené služby a vyberte si levné stěhování Praha 13 od společnosti Stěhování Spartan.

Profesionální stěhování Praha 13 – levně, rychle, spolehlivě

Nejsme žádná začínající firma, naopak máme mnohaleté zkušenosti se stěhováním nejen v rámci Prahy, ale i v okolních městech a obcích a dokonce i v jiných krajích naší země. Poskytujeme profesionální služby za nízkou cenu a oproti konkurenci tak u nás ušetříte nemalé peníze. Jsme rychlí, levní, spolehliví a 100% profesionální – náš tým zkušených stěhováků si poradí se vším a pomůže vám, aby stěhování proběhlo v pohodě a klidu. Pro stěhování Praha 13 jsme vždy tou nejlepší volbou.

Stěhujeme pokoje, byty, domy, kanceláře i těžká břemena

Máme velké stěhovací auto s dostatečným prostorem i pro větší byty, kanceláře nebo jiné prostory. Provádíme stěhování pokojů, bytů, domů, kanceláří, klavírů i jiných těžkých břemen. Poradíme si s jakoukoli zakázkou – stačí nás jen kontaktovat a domluvit se, co se bude stěhovat a jaký termín vám vyhovuje. Pracujeme i o víkendech a svátcích a to zcela bez příplatku. Příplatek si účtujeme pouze za stěhování v nočních hodinách (od 22.00 do 6.00). Jsme experti na levné stěhování Praha 13 – jen do této části už jsme přestěhovali mnoho spokojených klientů.

Stěhování Praha 13 za nejlepší ceny od nejlepších stěhováků

V mnoha oblastech platí, že nízká cena značí nízkou kvalitu. U nás se toho rozhodně bát nemusíte – právě naopak. Nabízíme super nízké ceny, zároveň ale garantujeme 100% profesionální služby od zkušených a ochotných stěhováků. Jsme vybavení kvalitní technikou, velkým stěhovacím autem a díky bohatým zkušenostem si poradíme s jakýmkoli požadavkem. Pokud si nás vyberete, můžete počítat s tím, že vám se vším pomůžeme – ať už se jedná o balení, vybalování a další věci spojené se stěhováním. Samozřejmostí je pro nás i to, že vám přivezeme krabice na stěhování Praha, obalové materiály, fixační fólie atd. Na levné stěhování Praha 13 jsme prostě jedničky – kontaktujte nás a rádi vás o tom přesvědčíme.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací