Pojištění

Pojištění stěhovací firmy

Naše služby v rámci stěhování jsou vysoce spolehlivé, pro váš klid máme ale také zajištěné vysoké ručení díky našemu pojištění, které dokonale pokryje všechny případné maléry. Ačkoli se vždy snažíme o to, abychom naše pojištění vůbec nevyužívali.

Vysoké pojištění pro váš maximální klid během stěhování a naše profesionální služby, které nabízíme, jdou ruku v ruce, a proto se na nás nebojte obrátit, ať už potřebujete přestěhovat cokoli. O vaše věci se dokonale postaráme, v klid a bez stresu.

logo-pojistovna

Přizpůsobíme se Vašim požadavkům

Vždy se přizpůsobíme vašim požadavkům tak, abyste byli maximálně spokojeni s našimi službami. Pro zákazníka se snažíme udělat maximum, a ještě mu nabízíme vysoké pojištění, aby měl jistotu, že vše proběhne bez problémů.

Pokud si myslíte, že věci, které budete potřebovat přestěhovat, mají opravdu velmi vysokou hodnotu, není problém se připojistit tak, abychom pokryli všechny případné problémy, které se mohou během stěhování naskytnout. 

Díky našim profesionálům stěhování a přeprava vašich věcí probíhá v klidu a bez zaváhání. Na naše služby se tak můžete spolehnout vždy a všude. Nemusíte se tak obávat o své věci, které nám svěříte do rukou. Profesionalita i pojištění, to vše vám nabízíme, pokud si u nás objednáte naše stěhovací služby!

Při stěhování jsou Vaše věci pojištěny až do výše 2 000 000 Kč!

Případná žádost o vyplacení škody je podmíněna rádným zabalením věci naší firmou.

pojisteni_cp_nahled

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací