Reference

Reference stěhovací firmy

Petr

Potřeboval jsem rychle přestěhovat věci z bytu, protože mi končila nájemní smlouva. Lidé ze společnosti Stěhování Spartan byli velmi ochotní a milí. Komunikace byla bezproblémová, a věci skutečně rychle přestěhovali do nového bytu. Moc děkuji!

Monika a Jan

S manželem jsme se stěhovali do nového rodinného domku. Po předchozích špatných zkušenostech s nejmenovanou stěhovací firmu jsme proto zkusili firmu Spartan. Profesionální přístup jsme si nemohli vynachválit.

Tomáš

Jako úspěšně se rozvíjející firma jsme si pořídili nové větší prostory, do kterých bylo potřeba přestěhovat veškerý kancelářský nábytek a spoustu dalších věcí. Naštěstí jsme narazili na tuto Stěhování Spartan a nelitujeme, že jsme využili jejich služeb!

Jaroslava

Když jsme v naší škole prováděli rekonstrukci, byla potřeba vyklidit třídy a později tam zase všechny lavice a nábytek přestěhovat zpět. Díky velmi milým pracovníkům stěhovací společnosti jsme mohli být bez obav z tahání těžkého nábytku.

Dan a Petra

Jako mladý pár jsme se stěhovali do většího bytu. Potřebovali jsme proto někoho, kdo by nám se stěhováním pomohl. Narazili jsme na internetu na vás, a moc děkujeme! Profesionální přístup i rozumná cena!

Radek

Rychlá domluva po telefonu, velmi příjemné vystupování všech pracovníků společnosti Spartan. Bezproblémové odstěhování nábytku z jednoho bytu do druhého. Nemám nic, co bych mohl firmě vytknout!

Jana

Jako matka samoživitelka jsem se stěhovala do menšího bytu. Kluci z firmy Stěhování Spartan mi moc pomohli při přestěhování, a navíc jsou jejich ceny vážně super. Jsem moc ráda, že jsem mohla jejich služeb využít.

Jiří

Každý, kdo se někdy stěhoval, ví, co je to za stres. Já jsem se tomu naštěstí vyhnul, a to díky této stěhovací společnosti Spartan. K věcem se chovali šetrně, po přestěhování jsem na nich nenašel jediný škrábanec. Vše navíc zvládli rychle a za slušné peníze.

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací