Stěhování klavírů v Praze

Nejspolehlivější, rychlé, levné a bezpečné stěhování klavírů v Praze vám zajistí společnost Stěhování Spartan – na trhu jsme již více než 10 let a za tu dobu už jsme nasbírali obrovské množství zkušeností se stěhováním bytů, domů a různých těžkých břemen – včetně klavírů, které vám odstěhujeme za nízkou cenu.

Odstěhujeme vám váš klavír do nového bytu či domu

Stěhování klavírů v Praze realizujeme na jakékoli vámi požadované místo, ať už jde o byt v paneláku, rodinný dům nebo třeba komerční prostory. Poradíme si i se stěhováním do vyšších pater, máme potřebné vybavení a techniku, abychom zvládli i ty nejnáročnější zakázky. Pokud potřebujete přestěhovat klavír po Praze, vždycky se na nás můžete obrátit – rádi vám vyhovíme v co nejkratším termínu.

Poradíme si i s těmi nejtěžšími břemeny

Disponujeme týmem zkušených pracovníků, velkými stěhovacími auty, kvalitními obalovými materiály a dalšími pomůckami – zvládneme tak stěhování i těch nejtěžších břemen, jež váží až stovky kilogramů. Jsme tu pro všechny, jenž mají zájem o stěhování klavírů v Praze – stačí nám jen zavolat nebo napsat a domluvíme se na nejbližším vhodném termínu stěhování.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací