Stěhování Praha 10

Zabýváme se stěhovacími službami na území Prahy 10 – poskytujeme komplexní služby pro každého, kdo potřebuje přestěhovat, ať už z Prahy 10 do jiné lokality nebo naopak. Jsme vybavení kvalitními vozy, máme profesionální a zkušené pracovníky a nabízíme nejvýhodnější služby na trhu – u nás se nemusíte bát, že byste platili zbytečně vysoké částky.

Profesionální stěhovací služby za nízké ceny

Stěhování Praha 10 se týká celého území této městské části – tedy především Vršovice, ale zčásti i Malešice, Strašnice, Vinohrady, Žižkov, Michle, Záběhlice a další lokality. Stěhujeme ale v rámci celé Prahy a jsme schopní za vámi přijet i do jiného města. Velkou předností naší společnosti jsou nízké ceny, vysoká rychlost práce, spolehlivost a profesionalita. Stěhování Praha 10 si u nás můžete objednat po telefonu, přes mail nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na našem webu – ozveme se vám v co nejkratším možném čase.

Stěhování bytů, domů, kanceláří a těžkých břemen v Praze 10

Už řadu let se věnujeme stěhování rodinných domůbytů i kanceláří, provádíme i stěhování těžkých břemen, jako jsou trezory, kopírky, klavíry apod., mezi naše služby ale patří i odvoz nábytku či elektroniky na sběrný dvůr a demontáž a montáž nábytku. Hledáte-li rychlé, levné, spolehlivé a profesionální stěhování na Praze 10, jste na tom správném místě – napište nám nebo zavolejte a domluvíme se na konkrétním datu stěhování. Pro naše zákazníky máme vždy připravené i prázdné krabice na stěhování Praha, obalové materiály a další věci nezbytné pro hladký průběh stěhování. Pokud se stěhování bojíte nebo s ním máte špatné zkušenosti, u nás můžete být v klidu – uděláme vše pro to, aby stěhování proběhlo naprosto hladce a bez komplikací a zbytečného stresu. Objednejte si stěhování Praha 10 u nás a ručíme vám za to, že budete spokojení.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací