Stěhování Praha 5

Stěhování není žádná legrace, naopak spousta lidí jej vyloženě nesnáší. Pokud nechcete riskovat nepříjemné, drahé, neochotné nebo neprofesionální stěhováky, obraťte se na nás – naše společnost nabízí ty nejlepší služby pro všechny, jenž potřebují stěhování v Praze 5 – ať už se stěhujete do ní, nebo naopak z ní do jiné lokality. Náš tým zkušených profesionálů si poradí i s těmi nejtěžšími zakázkami – za dobu naší činnosti už jsme nasbírali spoustu cenných zkušeností. V rámci Prahy 5 si nás můžete objednat kamkoliv – stěhujeme zákazníky z lokalit Smíchov, Radlice, Jinonice, Motol, Hlubočepy, Košíře, Slivenec nebo Holyně, samozřejmě ale působíme i v okolních městských částech – pokrýváme tak území celé Prahy a stěhujeme dokonce i do jiných měst naší země.

Odstěhujeme vás levně, rychle a s úsměvem

Naše hlavní devizy jsou nízké ceny (oproti konkurenci jsme často opravu velmi výrazně levnější), dále pak rychlá práce (klienti si chválí, že pracujeme rychle, přitom ale velmi opatrně a precizně) a samozřejmostí je vstřícné a ochotné jednání ke každému našemu zákazníkovi, ať už je jeho zakázka jakkoli náročná. Nabízíme navíc i různé doplňkové služby, jako je např. odvoz do sběrného dvora nebo demontáž a montáž nábytku. Pro stěhování Praha 5 si prostě nikoho lepšího nenajdete.

Stěhování Praha 5 bez zbytečných příplatků

Jak už jsme zmínili, nízká cena patří k našim největším přednostem. Nejen, že máme nízké základní ceny – neúčtujeme si ani žádné příplatky za práci o víkendech či svátcích, stejně tak i stěhování do vyšších pater je zcela bez příplatku. Naše ceny jsou jasně dané, srozumitelné a transparentní – všechny je uvádíme na našich stránkách. Budeme moc rádi, pokud si nás pro stěhování v Praze 5 vyberete a garantujeme vám, že vás v žádném případě nezklameme.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací