Stěhování Praha 6

Stěhování v Praze 6 zajistíme kterýkoli den v roce, včetně sobot, nedělí nebo státních svátků (bez příplatku). Nabízíme velmi nízké ceny, profesionální a férové jednání, rychlou práci a spoustu dalších předností, díky nimž jsme ideální volbou pro každého současného nebo budoucího obyvatele Prahy 6, který se chce přestěhovat. Budeme rádi, když se i vy přidáte k čím dál širší skupině našich spokojených zákazníků, kteří nás chválí za perfektní stěhovací služby.

Stěhujeme byty, domy, kanceláře i těžká břemena

V Praze 6 stěhujeme každého, kdo projeví zájem – věnujeme se stěhování bytů všech velikostí, domů, kanceláří, těžkých břemen (klavírů, velkých firemních kopírek, rozměrných skříní atd.), provádíme i montáže a demontáže nábytku nebo odvoz starých spotřebičů na sběrný dvůr. V případě jakéhokoli dotazu nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, jsme vám k dispozici na telefonu, mailu nebo přes kontaktní formulář na našem webu, kde naleznete i kompletní ceník.

Levné, rychlé a pohodové stěhování Praha 6

Stěhování v Praze 6 s námi je nejen levné a rychlé, ale snažíme se i o to, aby pro vás bylo co nejpříjemnější a nemuseli jste si s ničím dělat starosti. Rádi vám pomůžeme s balením, dodáme potřebné krabice na stěhování Praha, fólie, lepicí pásky a další materiály, demontujeme a znovu smontujeme váš nábytek a vše umístíme tak, jak si budete přát. Spokojenost zákazníka pro nás vždy byla, je a bude na prvním místě. Na Praze 6 jsme vám k dispozici po celém území městské části, takže ať už se jedná o Dejvice, Suchdol, Veleslavín, Vokovice, Střešovice nebo jinou lokalitu, rádi za vámi přijedeme (nebo vás do dotyčného místa naopak odvezeme). Stěhování Praha 6 provádíme velmi často, v této městské části jsme již přestěhovali obrovské množství spokojených zákazníků – přidáte se k nim i Vy?

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací