Stěhování domácností Praha

Naše společnost Stěhování Sparťan nabízí rychlé a levné stěhování domácností v Praze i okolí. Nabízíme bezkonkurenční poměr mezi kvalitou a cenou, disponujeme týmem zkušených stěhováků, kteří si poradí s jakoukoli zakázkou. Myslíme také na to, aby stěhování domácnosti proběhlo hladce a bez komplikací – dobře si uvědomujeme, že pro mnoho lidí znamení stěhování domácnosti velký stres. My uděláme vše proto, aby akce proběhla v pohodě a bez zbytečného stresu a nervů. I proto zajišťujeme i krabice na stěhování – můžete si je od nás koupit či pouze půjčit.

Levné stěhování domácností Praha

Jednou z našich hlavních výhod oproti konkurenci je nízká cena – patříme mezi nejlevnější stěhovací firmy v Praze a stále si držíme rozumné ceny, které si může dovolit každý. Levné stěhování domácností provádíme po celém území hlavního města Prahy a pracujeme i o víkendech a svátcích – v obou případech bez jakéhokoli příplatku.

Stěhování domácností po Praze i mimo Prahu

Zabýváme se nejen stěhováním domácností v Praze, ale jezdíme i po republice – můžeme vás tak odstěhovat i do jiného města nebo naopak, odstěhujeme vás odkudkoliv v ČR do Prahy. Na stěhování domácností Praha jsme odborníci a pokud stěhování svěříte nám, rozhodně nebudete litovat. Postaráme se o vše potřebné, dovezeme i krabice na stěhování – ty nabízíme jak na prodej, tak i na pronájem.

Rychlé stěhování domácností v Praze

Další předností našich šikovných stěhováků je také rychlost – ovšem rozhodně ne na úkor kvality práce. Můžeme vám tak nabídnout nejen levné, ale zároveň i rychlé stěhování domácností v Praze i okolí. Nízké ceny, rychlá práce, pečlivost a ochota jsou naše hlavní přednosti. Hledáte-li stěhování domácností v Praze, jste na správné adrese – Stěhování Sparťan vše zařídí. Rádi vás odstěhujeme kterýkoli den nebo čas – jsme vám k dispozici nonstop. Stěhování domácností Praha se naše společnost věnuje už mnoho let a i díky tomu vám můžeme nabídnout ty nejlepší služby na trhu. Budeme moc rádi, pokud si nás vyberete a stěhování svěříte do našich rukou.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací