Levné stěhování Roztoky

Pokud hledáte levné a spolehlivé stěhovací služby a žijete ve městě Roztoky, máme pro vás jedinečnou nabídku – společnost Stěhování Spartan provádí levné stěhování Roztoky 7 dní v týdnu a 24 hodin denně. Patříme mezi přední stěhovací firmy a vynikáme zejména nízkou cenou a vysokou profesionalitou.

Ušetřete za stěhování – odstěhujeme vás rychle a levně

Neplaťte zbytečně horentní sumy za drahé stěhováky – raději se obraťte na nás a ušetřete peníze. Dokážeme vás přestěhovat nejen levně, ale i rychle, bezpečně a pomůžeme vám se vším, s čím budete potřebovat. Levné stěhování Roztoky od naší firmy Stěhování Spartan je sázkou na jistotu – v oboru se pohybujeme již mnoho let a můžeme vám díky tomu nabídnout ty nejlepší služby.

Zajistíme vše potřebné pro rychlé a bezpečné stěhování Roztoky

Se stěhováním je často spojený stres, shánění krabic apod. U nás můžete být úplně klidní – rádi vám poskytneme veškeré obalové materiály, jež budete potřebovat (krabice, lepicí pásky, fixační fólie a jiné), pomůžeme vám s balením i vybalením, odborně demontujeme i smontujeme nábytek a rozmístíme v novém bytě vše přesně dle vašeho přání. Pokud si na stěhování Roztoky najmete naši firmu, ručíme vám za to, že nebudete litovat.

Levné stěhování Roztoky provádíme nonstop, i přes víkendy nebo svátky

Obrátit se na nás ohledně stěhování Roztoky můžete kdykoliv mailem, přes webový formulář nebo telefonicky – stěhujeme nonstop i v noci (za příplatek), o víkendech a státních svátcích pak za stejnou cenu jako ve všední dny – bez jakéhokoli příplatku. Přestěhujeme váš pokoj, byt, dům, nebo kancelář, stejně tak děláme i stěhování klavírů, trezorů nebo jiných těžkých břemen. Náš tým zkušených a spolehlivých stěhováků zvládne jakoukoli zakázku – kontaktujte nás pro bližší informace a rádi vám na vše odpovíme.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací