Stěhování pianin

Zabýváme se stěhováním různých těžkých břemen, mezi něž patří také pianina. Zaměřujeme se na stěhování různého druhu, od klasického stěhování bytů, domů nebo firem až po různé speciální zakázky, jako jsou právě pianina, která vám rádi odstěhujeme na nové místo a za dobrou cenu.

Stěhování pianin v Praze i okolí

Stěhování Praha, které nabízíme už řadu let, zahrnuje i odstěhování těžkých pianin – máme potřebnou techniku a zkušené a silné pracovníky, kteří si dokáží bez problémů poradit i s těmi nejtěžšími klavíry, pianiny a jinými těžkými břemeny. Jsme spolehliví a dodržujeme domluvené termíny, dokážeme pracovat rychle a profesionálně a jsme tou nejlepší volbou v Praze, pokud hledáte stěhování pianin a chcete vsadit na jistotu.

Postaráme se o hladký průběh stěhování pianin bez jakýchkoli komplikací

Na každou zakázku se vždy předem připravíme a postaráme se o to, aby vše proběhlo bez problémů a zbytečně jsme vás nezdržovali. Stěhování pianin (stejně jako jakékoli jiné stěhování v Praze) provádíme po celý rok, včetně víkendů a svátků, za něž si mimochodem neúčtujeme žádné další příplatky navíc. Rádi odstěhujeme i vaše pianino – kontaktuje nás po telefonu, mailem nebo přes kontaktní formulář a dohodneme si termín, kdy zakázku zrealizujeme.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací