Stěhování trezorů

Zaměřujeme se jak na stěhování domů, bytů nebo firem, tak i na specifické služby, jako je např. stěhování trezorů. Pokud o něj máte zájem, určitě nás kdykoli kontaktujte a dohodneme si vhodný den a čas stěhování.

Stěhování trezorů v Praze i jiných městech

Jsme specialisté na stěhování Praha, ale jezdíme i do jiných měst – to platí i pro další služby, včetně stěhování trezorů. Váš trezor tak můžeme převézt jak z Prahy do jiného města, tak i naopak z jiného města do Prahy. O bezpečí vašeho trezoru se rozhodně nemusíte bát, s jejich stěhováním máme bohaté zkušenosti, navíc naše pojištění má vysoké ručení.

Garantujeme rychlý a profesionální průběh akce

Můžeme vám zaručit nejen 100% profesionalitu, ale i vysokou rychlost stěhování. Potřebujete-li odstěhovat jeden nebo více trezorů, určitě se nás obraťte – můžeme vám nabídnout nejlepší cenu a zároveň nemusíte mít vůbec obavy z jakýchkoli komplikací – postaráme se o bezproblémový a hladký průběh stěhování.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací