Stěhování Praha

Jsme experti na rychlé, profesionální a cenově příznivé stěhování v hlavním městě ČR. Odstěhujeme vás na libovolné místo v Praze a postaráme se i o balicí materiály, zabalení nábytku a další náležitosti. Spokojenost našich klientů je pro nás vždy na prvním místě.

Stěhujeme po území celé Prahy

Stěhování Praha nabízíme po celém území tohoto města – ať už tedy potřebujete odstěhovat jen do vedlejší ulice nebo naopak na druhý konec města, vždy jsme vám k dispozici. Stejně tak vás rádi odstěhujeme i do jiného, resp. z jiného města – stačí se pouze předem domluvit na podmínkách.

Stěhování Praha za nejlepší ceny

Naší velkou devizou jsou dostupné ceny, díky nimž si naše stěhování Praha mohou dovolit i lidé, kteří jsou citliví na cenu. Využít lze kalkulátor na našich webových stránkách, nebo nám napsat či zavolat pro předběžný odhad ceny, nabízíme také možnost výběru mezi předem danou fixní nebo hodinovou cenou.

Postaráme se o vše potřebné, včetně obalových materiálů

Pokud se rozhodnete pro nás, nemusíte si dělat starosti se sháněním krabic, lepicích pásek a dalších věcí. Přivezeme dostatek krabic, pásek, bublinkových fólií nebo fixačních fólií a pomůžeme vám i s balením. Stěhování Praha od naší společnosti vám ušetří čas, peníze i starosti, naši pracovníci jsou navíc opravdové profesionálové, kteří mají se stěhováním v Praze velmi bohaté zkušenosti.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací