Levné stěhování Brandýs nad Labem

Jsme stěhovací firma z Prahy, která svoje služby poskytuje nejen po celém území naší metropole, ale i v jejím blízkém okolí. Nabízíme vám levné stěhování Brandýs nad Labem za bezkonkurenční ceny – odstěhujeme vás rychle, levně a s úsměvem.

Stěhování Brandýs nad Labem za výhodné ceny

Nízké ceny jsou pro nás klíčové – oproti některým konkurenčním firmám si neúčtujeme přemrštěné ceny, neúčtujeme si příplatky za víkendy ani za státní svátky, ani za stěhování do patra. Nejnižší cena zakázky s autem je 950 Kč, podrobný rozpis je pak na naší internetové stránce. Pro přesnější informace o cenách za stěhování Brandýs nad Labem se nás nebojte kdykoliv kontaktovat – můžete buď po telefonu, přes mail nebo prostřednictvím online formuláře na naší webové stránce.

Kompletní stěhovací služby pro obyvatele Brandýsa nad Labem

Stěhování Brandýs nad Labem nabízíme nejen těm, jenž potřebují přestěhovat celý byt – děláme i menší zakázky, jako třeba pokoje, ale i větší, jako domy, kanceláře, firemní prostory, ale třeba i těžká břemena, klavíry apod. - jsme vybavení kvalitní a moderní technikou, takže si poradíme se vším. Na naše služby máme spoustu kladných ohlasů a věříme, že i vy se přidáte do čím dál širší skupiny našich spokojených klientů.

Stěhování Brandýs nad Labem nonstop včetně víkendů, svátků i nočních hodin

Další předností naší společnosti je to, že jsme v provozu nonstop – stěhujeme totiž i během sobot, nedělí a státních svátků (a to zcela bez příplatku) a dokonce i v noci (tam už je příplatek 50 %). Můžete si tak vybrat v podstatě libovolný termín, rádi se vám přizpůsobíme a stěhování Brandýs nad Labem zrealizujeme v době, která vám bude nejlépe vyhovovat. V případě potřeby dodáme krabice, veškerý obalový materiál, fixační fólie, lepicí pásky a další potřeby. Na nás se můžete vždy spolehnout – Stěhování Spartan je zárukou špičkových služeb.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací