Stěhování Beroun

Hledáte profesionální a cenově dostupné stěhování v Berouně? Už nemusíte hledat dál – naše stěhovací firma působí i v tomto městě a nabízí vám špičkové služby za rozumnou cenu. Stěhování Beroun je vám k dispozici 24 hodin denně, vždy po předchozí domluvě.

Stěhování Beroun – levně, rychle, spolehlivě

Stěhování v Berouně nabízíme všem zájemcům, ať už se jedná o jednotlivce, rodiny nebo firmy, byty, domy, kanceláře nebo pouze vybraná těžká břemena. Jsme nejen levní, ale i rychlí a pečliví – nemusíte tak mít strach, že by došlo k poškození vašeho majetku. Stěhujeme i o víkendech, svátcích a za příplatek dokonce i v nočních hodinách.

Zajišťujeme i montáž a demontáž nábytku

Součástí našich služeb je i demontáž a následná montáž nábytku – o vše se postaráme a nábytek vám dáme tam, kam si sami určíte. Uděláme maximum pro to, aby stěhování proběhlo naprosto hladce, bez komplikací a ušetříme vám starosti. Stěhování Beroun je tu pro všechny berounské občany, jenž hledají levné a spolehlivé stěhovací služby.

Cenu za stěhování Beroun vám rádi sdělíme předem, stačí se jen zeptat

Ceník stěhování Beroun je k dispozici na našem webu, využít můžete i jednoduchý kalkulátor, případně nás rovnou kontaktovat – telefonicky nebo písemně. Pokud budete chtít odstěhovat během víkendu nebo státního svátku, cena se nemění – za tyto dny si žádné příplatky neúčtujeme.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací