Stěhování skříně

Odstěhovat skříň si žádá pořádnou sílu a pokud nikoho nemáte, je lepší obrátit se na profesionály, pro které je stěhování skříně hračkou a navíc u nich máte jistotu, že vše proběhne bez komplikací a skříň se vám nijak nepoškodí ani neodře. Rádi vám skříň přestěhujeme, ať už ji půjde odvézt vcelku nebo ji bude potřeba rozmontovat a znovu složit – poradíme si se vším.

Stěhujeme i velké a těžké skříně

Stěhování Praha od společnosti Stěhování Spartan provádí stěhování všech druhů skříní ze všech materiálů – stěhujeme i opravdu velké a těžké skříně a máme tým zkušených pracovníků, kteří mají dostatečnou sílu a techniku, aby zvládli odstěhovat vše, co budete potřebovat. Pracujeme nonstop, takže se lze domluvit i na stěhování v noci, které je ale za příplatek. Naopak za víkendy a svátky si žádné další poplatky neúčtujeme.

Těžká břemena pro nás nejsou žádný problém

Jsme vybavení vším, co je k profesionálnímu stěhování Praha potřeba, vypracovali jsme svoje technologie pro stěhování, máme velké stěhovací vozy a více než 10 let zkušeností. Můžete se tak na nás obrátit s plnou důvěrou – na stěhování skříně nikoho lepšího určitě nenajdete. V případě zájmu si můžete vyplnit např. žádost o kalkulaci na našich internetových stránkách, napsat nám mail nebo zavolat – rádi vám na vše odpovíme a upřesníme podmínky a ceny.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací