Stěhování Zdiby

Žijete ve Zdibech u Prahy a budete se stěhovat? Nejlepší cenu, rychlý průběh práce a nejochotnější stěhováky vám může nabídnou pouze společnost Stěhování Spartan. Jsme tu samozřejmě i pro ty, jenž se do této obce v těsné blízkosti Prahy chtějí přistěhovat.

Rychlé stěhování Zdiby pro každého

Velkým plusem, který je pro naši společnost typický, jsou nízké ceny za stěhování. Ty ale neznamenají nízkou kvalitu – naopak, naši stěhováci jsou velmi zkušení a pečliví. Držíme dlouhodobě jedny z nejlepších cen na trhu, aby si nás mohli dovolit i méně majetní zájemci o stěhování Zdiby. Nejnižší cena zakázky s autem u nás začíná na pouhých 950 Kč.

Stěhujeme jak nemovitosti, tak i samotná břemena

Kromě pokojů, malých i velkých bytů, kanceláří nebo rodinných domů stěhujeme také různá těžká břemena. Tím máme na mysli třeba trezory, těžké kopírky, ale i tak náročné věci na stěhování, jako jsou klavíry. Poradíme si s jakoukoli zakázkou – jednak jsme na to dobře vybavení a navíc máme ty nejšikovnější stěhováky v Praze. Stěhování Zdiby s naší společností je sázkou na jistotu – garantujeme vám, že nebudete litovat.

Rychlost, nízká cena a 100% profesionalita

Zakládáme si na tom, že jsme nejen levní, ale i rychlí a zároveň odvádíme naprosto precizní práci. O kvalitě našich služeb svědčí i obrovské množství kladných referencí od našich klientů nejen z Prahy a okolí, ale i řady jiných krajů (např. z Hradce Králové, Pardubic a mnoha dalších měst). V případě, že byste potřebovali udělat předběžnou kalkulaci nebo měli jakýkoli jiný dotaz, napište nám nebo zavolejte a my vám v co nejkratším termínu sdělíme podrobnosti a zodpovíme vaše dotazy. Na stěhování Zdiby jsme ideálním řešením – sídlíme přímo v Praze, máme bohaté zkušenosti s touto lokalitou a můžeme vám nabídnout mnohem lepší podmínky než konkurenční firmy.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací