Stěhování Praha 8

Jste z Prahy 8 a budete se z ní stěhovat, nebo se naopak do této městské části chystáte přestěhovat? Naše společnost provozuje stěhovací služby po celém území našeho hlavního města a výjimkou tak není ani lokalita Praha 8 – stěhujeme tedy i obyvatele Karlína, Střížkova, Bohnic, Kobylis, Čimic a dalších lokalit, jež pod tuto městskou část spadají. Nabízíme profesionální a komplexní služby v oblasti stěhování a jedny z nejnižších cen na trhu – vybrat si nás se vám rozhodně vyplatí.

Nejlepší stěhování v Praze 8 pro každého

Stěhujeme byty i domy všech velikostí, dále pak i kancelářské objekty, jednotlivé kusy nábytku a těžká břemena, odvážíme staré předměty na sběrné dvory a provádíme i odbornou demontáž a montáž nábytku. Díky nízkým cenám a kvalitním službám si nás oblíbili nejen zákazníci z Prahy 8, ale i z dalších částí hlavního města a dokonce i v jiných lokalitách Česka. Jsme vám k dispozici denně, včetně víkendových dnů a svátků, za něž si neúčtujeme žádné příplatky. Neúčtujeme si ani dopravu po Praze, počítá se pouze celkový čas (dopravu účtujeme pouze při stěhování mimo Prahu).

Stěhujeme rychle, levně a pečlivě

Stěhování Praha 8 provádíme vždy velmi pečlivě a opatrně a klademe velký důraz na to, aby nedošlo k žádnému poškození majetku (pochopitelně ale máme pro všechny případy uzavřeno i pojištění s dostatečně vysokým ručením). Navíc jsme ale rychlí a levní, takže jsou s námi spokojení i nároční klienti. Samozřejmostí je pro nás zajištění veškerých obalových materiálů, takže si nemusíte shánět krabice na stěhování Praha, lepicí pásky apod. - vše vám přivezeme, případně pomůžeme s balením. Budeme moc rádi, pokud našich služeb využijete – na ceník se můžete podívat na naší stránce, jinak nás lze kdykoliv kontaktovat, ať už elektronickou formou nebo jednoduše po telefonu.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací