Krabice na stěhování Praha

Vyplňte formulář níže pro závazné objednání krabic na stěhování. Budeme vás kontaktovat do druhého pracovního dne, abychom vám upřesnili termín doručení.

Pokud od nás využijete stěhovací služby, tak máte zapůjčení krabic ZDARMA !

Objednávka - formulář pro objednání krabic a lepících pásek

Kontaktní údaje

Adresa doručení

Objednávka

Odeslat závaznou objednávku

* Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

Krabice stěhování Praha

Budete se stěhovat a potřebujete vhodné krabice na stěhování? Se společností Stěhování Sparťan tento problém vůbec řešit nemusíte – poskytujeme krabice na stěhování Praha a to jak na zapůjčení, tak i na prodej – záleží jen na vás. Kromě krabic nabízíme i další obalové materiály, takže si před stěhováním nemusíte dělat vůbec žádné starosti a nic složitě shánět.

Krabice na stěhování Praha pronájem

V případě potřeby vám ochotně zapůjčíme krabice na stěhování – aktuálně je máme v rozměrech 60 x 38 x 35 cm. Nemusíte tak shánět krabice po obchodech – stačí se jen domluvit a přivezeme dostatečné množství krabic, potřebných pro vaše stěhování. Pokud nebude krabice po ukončení stěhování zničená, můžete nám ji jednoduše vrátit a nemusíte za ni nic platit.

Kvalitní krabice na stěhování Praha prodej

Prodáváme i půjčujeme kvalitní kartonové krabice na stěhování, ať už se stěhujete v rámci Prahy nebo do jiného města (případně odjinud do Prahy). Krabice vždy rádi zajistíme a je jen na vás, zda si je budete chtít rovnou koupit nebo pouze zapůjčit. V případě jejich koupě vám nabízíme výhodné ceny – rozhodně se nemusíte bát předražených cen, jako u některých konkurenčních stěhovacích společností.

Kartonové krabice na stěhování 60×38×35 Praha

Používáme pouze vysoce kvalitní krabice na stěhování z pevného kartonu o rozměrech 60 x 38 x 35 cm. Krabice jsou díky své velikosti ideální právě pro účely stěhování, navíc s nimi máme dlouhodobě jen ty nejlepší zkušenosti. Krabice na stěhování Praha od naší firmy jsou vysoce kvalitní a máme je vždy k dispozici pro všechny naše klienty, ať už se jedná o jakýkoli druh stěhování (byty, domy, kanceláře, po Praze i mimo Prahu).

Nejen krabice, ale i lepicí pásky a další materiál pro stěhování

Ke stěhování je toho potřeba mnohem více, než jen samotné krabice, takže poskytujeme i další obalové materiály – např. lepicí pásky (o délce 50 m), fixační fólie a další nezbytný materiál, jenž je ke stěhování potřeba. Snažíme se vybírat ty nejkvalitnější materiály, které jsou odolné a dlouho vydrží. Vzhledem k vysoké spokojenosti našich klientů a příznivým ohlasům se nám to zatím daří.

Zajistíme vše potřebné pro hladké a rychlé stěhování Praha

Víme, jak je stěhování velkým náporem na psychiku člověka. I proto se snažíme našim klientům vše co nejvíce usnadnit a stěhování jim co nejvíce zpříjemnit. Krabice na stěhování Praha jsou samozřejmostí, stejně tak i další obalový materiál. Pomůžeme vám úplně se vším, včetně zabalení věcí a uděláme maximum pro hladký průběh celého stěhování – ať už stěhujete kancelář, pokoj, malý byt nebo velký dům. Stěhování s námi je vždy bez stresu a zbytečné nervozity.

Krabice na stěhování nabízíme jak na prodej, tak i na pronájem

Vždy si u nás můžete vybrat, zda si od nás budete chtít krabice na stěhování zakoupit nebo pouze pronajmout na dobu stěhování (v takovém případě je pak ale nutné vrátit je nepoškozené). Nabízíme pouze vysoce kvalitní krabice o rozměrech 60 x 38 x 35 cm, v případě zájmu o ně si můžete vyplnit formulář, jenž je přímo na této stránce. Kromě krabic navíc zajišťujeme i další obalové materiály, jako jsou lepicí pásky 50 m, fixační fólie a další materiály, potřebné ke stěhování. Máte-li zájem o krabice na stěhování prodej/pronájem Praha, obraťte se na nás a zaručeně budete spokojení. Nakupujeme pouze ten nejlepší materiál, takže se můžete spolehnout na jeho vysokou kvalitu. Dovezeme vám libovolný počet krabic, stačí si jen objednat požadované množství. V případě jakýchkoli dotazů nás určitě kontaktujte, jsme dostupní na telefonu, mailu i přes webový kontaktní formulář.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací