Stěhování Čestlice

Stěhovacích firem v Praze je mnoho, nikdo vám ale nenabídne tak výhodné podmínky jako naše společnost. Zaměřujeme se zejména na Prahu a okolí, za skvělou cenu vám tak můžeme nabídnout stěhování v obci Čestlice. Ta je typická zejména svojí rozlehlou nákupní a zábavní zónou, zejména pak oblíbeným aquaparkem

Stěhování bytů a domů Čestlice

Po celé ČR stěhujeme byty i domy, jinak tomu není ani v Čestlicích. Máte-li zájem o skutečně levné stěhování Čestlice, nemusíte už dále hledat – naše ceny jsou nízké a v kombinaci s rychlostí naší práce a 100% profesionalitou našich pracovníků nikoho lepšího nenajdete. Rádi vám se vším pomůžeme, včetně balení a dalších nezbytností.

Stěhování firem Čestlice

Obec Čestlice je sídlem mnoha firem, obchodů apod. Zabýváme se i stěhovacími službami pro firemní klienty, máme dostatečně rozměrná auta a rádi odstěhujeme i vás. Navíc si můžete vybrat, zda dáte přednost fixní sazbě nebo hodinové, která se počítá podle délky práce. Levné stěhování Čestlice nabízíme všem firmám z této lokality – máme bohaté zkušenosti s nejrůznějšími druhy stěhování i těžkými břemeny a poradíme si s každou zakázkou.

Profesionální stěhovací služby v Čestlicích

Všichni naši stěhováci jsou 100% profesionálové se zkušenostmi. V žádném případě se nemusíte bát, že by došlo k poškození vašeho majetku – jsme pečliví, používáme kvalitní obalový materiál a samozřejmě pro všechny případy máme sjednáno i pojištění s vysokým krytím. Jsme ti nejlepší specialisté na stěhování Čestlice – můžete se na nás obrátit kdykoliv, stěhování děláme i o víkendech a svátcích (bez příplatku) nebo i v nočních hodinách (s příplatkem). Kontaktujte nás telefonicky, mailem nebo přes online formulář a domluvíme se na termínu stěhování, nebo zodpovíme případné dotazy, týkající se stěhování z Čestlic.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací