Stěhování kopírek

Některé velké (například firemní kopírky) bývají hodně těžké a jejich hmotnost může být i více než 100 kg. Takové stěhování si žádá profesionály, kteří s ním mají zkušenosti a zaručí vám hladký průběh přesunu, bez rizika, že by došlo k poškození kopírky. Naše společnost Stěhování Spartan nabízí rychlé a levné stěhování Praha a kromě klasického stěhování domácností se věnujeme i jiným zakázkám, jako je stěhování kopírek.

Odstěhujeme vaše kopírky na libovolné místo

Vaši kopírku vám přestěhujeme na jakékoli místo dle vašeho výběru – velký důraz klademe na pečlivé zabalení, k čemuž používáme kvalitní a odolné obalové materiály. Stěhování kopírek je velmi náročné a to zvláště pokud se kopírka stěhuje např. tam, kde jsou úzké prostory – i proto jsme maximálně opatrní a pracujeme tak, aby nemohlo dojít k žádnému poškození.

Stěhování kopírek – levně, rychle, spolehlivě

Sháníte-li stěhování kopírek, které nebude předražené a zároveň proběhne rychle a bez komplikací, už víte, na koho se obrátit. Stěhování Spartan je ideální volbou nejen pro přestěhování různých těžkých břemen, ale na jakékoli stěhování v rámci Prahy nebo z Prahy do jiných měst. Budeme rádi, pokud nás kontaktujete s případnými dotazy, třeba prostřednictvím kontaktního formuláře, mailu nebo telefonicky. Pracujeme i o víkendech i svátcích, kdy stěhujeme bez jakéhokoli příplatku

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací