Stěhování kanceláře Praha

Potřebujete přestěhovat vaši kancelář na nové místo? Naše stěhovací firma, která se zaměřuje zejména na stěhování v Praze, vám nabízí rychlé a levné stěhování kanceláře – disponujeme velkými dodávkami a týmem zkušených stěhováků, kteří se postarají o hladký průběh celé akce.

Přestěhujeme vaši kancelář na libovolné místo

Provádíme stěhování v Praze na libovolné místo – vaši kancelář odstěhujeme za dobrou cenu, bez ohledu na to, zda se jedná jen o vzdálenost několika ulic nebo potřebujete stěhování na druhý konec města. Stěhování kanceláře v Praze provádíme nonstop 365 dní v roce – o víkendech a svátcích neplatíte nic navíc, pouze v nočních hodinách si účtujeme menší příplatek.

Zařídíme vše potřebné, nemusíte se téměř o nic starat

Naše firma na stěhování v Praze klade vysoký důraz na maximální spokojenost a pohodlí svých klientů – to znamená, že se o vše postaráme, včetně balení, demontáže a montáže nábytku a dalších záležitostí. Nemusíte si shánět krabice nebo obalové materiály – vše vám klidně přivezeme a zajistíme hladký průběh vašeho stěhování po Praze. Máme spoustu zkušeností a za 10 let naší činnosti jsme přestěhovali obrovské množství bytů, domů i kanceláří a to nejen v rámci hlavního města – většinu našich zakázek ale tvoří stěhování v Praze, kde patříme dlouhodobě k předním stěhovacím firmám.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací