Stěhování rodinného domu

Odstěhovat rodinný dům je spousta práce, ale my si s ním dokážeme snadno poradit. Hledáte-li společnost, která vás přestěhuje levně, rychle a odvede profesionální práci, můžete se na nás s důvěrou obrátit – rozhodně vás nezklameme.

Váš rodinný dům přestěhujeme levně a rychle

Hlavní výhodou Stěhování Spartan je, že stěhování rodinného domu v Praze provádíme rychle, levně a s maximální pečlivostí. U nás vám nehrozí, že by došlo k nějakému poškození vašich věcí, že byste museli platit přehnané částky nebo že byste se setkali s neochotnými pracovníky. Naopak, v našem oboru patříme mezi absolutní špičku na trhu.

Postaráme se o vše, nemusíte si dělat starosti s balicím materiálem apod.

Našim klientům se snažíme vše maximálně ulehčit, takže vám rádi dodáme veškeré obalové materiály, od klasických papírových krabic, přes bublinkové fólie, fixační fólie nebo lepicí pásky. Stačí se s námi předem domluvit a dovezeme vše, co bude třeba. Stěhování rodinného domu s námi probíhá bez stresu, o vše se rádi postaráme.

Stěhujeme rodinné domy v Praze, ale i jiných městech

Kromě Prahy, kde naše firma sídlí, provádíme stěhování i v dalších městech v Čechách, jako je např. Kladno, Beroun nebo Hradec Králové. U stěhování do jiného města si účtujeme cenu i podle vzdálenosti, jde ale o nízké částky – maximálně 15 Kč za kilometr.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací