Montáž/demontáž nábytku v Praze

Máte nový nábytek, ale nedokážete jej smontovat dohromady? Nebo potřebujete naopak provést demontáž, případně obojí? Obraťte se na nás a vše zařídíme za vás – provádíme montáž i demontáž nábytku v Praze, navíc za nízké ceny. Více informací naleznete na našem webu nebo nás klidně kdykoliv kontaktujte.

Postaráme se o kompletní demontáž vašeho nábytku

Demontáž nábytku provádíme zejména při stěhování, kdy je často nezbytnou součástí naší práce – platí to hlavně u velkých postelí typu letiště, u rozměrných skříní, případně jiných těžkých kusů nábytku, resp. předmětů, které by v celku neprošly dveřmi.

Po přestěhování vám vše znovu složíme a umístíme dle vašich požadavků

Jakmile vás přestěhujeme do nového bytu či domu, ihned se pustíme do opětovné montáže nábytku, zároveň vám vše rozmístíme tak, jak si budete přát. Montáž nábytku vám rádi uděláme i bez stěhování po Praze, stačí se jen domluvit, co přesně a v jakém rozsahu budete potřebovat. Pro přesnější informace nebo kalkulaci ceny nás kdykoliv kontaktujte prostřednictvím formuláře na naší internetové stránce, použít můžete také mailovou adresu nebo nám rovnou zavolat. Montáž a demontáž nábytku provádíme po celý rok, za svátky nebo víkendy si žádné extra příplatky neúčtujeme – vždy můžete počítat s našimi nízkými cenami, ochotnými pracovníky a 100% profesionalitou.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací