Stěhování Brandýs nad Labem

Zajišťujeme rychlé a levné stěhovací služby zejména v oblasti hlavního města a jeho okolí. Patří mezi ně i Brandýs nad Labem, nacházející se v okrese Praha-Východ. Jste-li z této lokality, máme pro vás skvělou nabídku na stěhování za nejlepší ceny. Stěhování Brandýs nad Labem od společnosti Stěhování Spartan se vždy vyplatí.

Levné stěhování Brandýs nad Labem

Na nízkých cenách si zakládáme – víme, že ne každý si může dovolit utratit spoustu peněz za stěhování a tak naši cenovou politiku máme nastavenu tak, aby si naše služby mohl dovolit každý. Nejnižší cena zakázky začíná již na 950 Kč, více informací pak najdete na našem webu, cenu s vámi rádi probereme i po telefonu nebo mailu. Rozhodně se ale můžete spolehnout že stěhování Brandýs nad Labem s naší společností vás vyjde levněji než u konkurence.

Rychlé stěhování Brandýs nad Labem

Nejen, že jsme levní, ale jsme i rychlí – naši stěhováci nejsou žádní začátečníci a kromě toho, že pracují naprosto precizně a profesionálně, jsou zároveň rychlí, díky čemuž je pak i výsledná cena zakázky cenově přívětivá. Odstěhujeme vás na libovolné místo nejen v rámci Prahy a okolí, ale klidně i do jiného kraje – stačí jen zavolat či napsat a domluvit se s námi na podrobnostech vašeho požadavku. Pro domluvu na stěhování Brandýs nad Labem nás kdykoliv kontaktujte, rádi se vám budeme věnovat.

Stěhování bytů, domů, kanceláří i těžkých břemen

Naše služby jsou komplexní, nezaměřujeme se pouze na jeden typ stěhování, ale pokrýváme široké spektrum zakázek – byty, domy, pokoje, kanceláře, těžká břemena a další. V případě stěhování Brandýs nad Labem se můžete spolehnout na vysokou profesionalitu našich pracovníků, jejich maximální ochotu a pomoc se vším, co bude potřeba – balení, dodání krabic, fólií a obalů a dalších věcí. Samozřejmostí je odborná demontáž a montáž nábytku a rozestavění v novém bytě přesně podle vašich požadavků.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací