Stěhování Praha 9

Jsme stěhovací firma z Prahy, která vám nabízí nejlepší služby v oblasti stěhování – jsme tu pro každého, kdo potřebuje odstěhovat svůj dům, byt, kancelář nebo třeba jen pokoj, případně těžké břemeno. Provádíme stěhování Praha 9 za nejlepší ceny, stěhujeme 24 hodin denně a pracujeme nejen ve všední dny, ale i během víkendů a státních svátků. Jsme tu pro vás nonstop.

Nabízíme stěhování Praha 9 ze nejlepší cenu

Při výběru firmy pro stěhování Praha 9 hraje u většiny lidí klíčovou roli cena. V tomto ohledu patříme k nejlevnějším firmám na trhu – cena stěhování u nás začíná už na 950 Kč, svátky i víkendy stěhujeme bez příplatku, žádný příplatek si neúčtujeme ani za stěhování do vyšších pater. Můžete nás kdykoliv kontaktovat – pokud nás nezastihnete na telefonu, co nejrychleji se vám ozveme zpět a probereme váš požadavek. Kromě telefonu se na nás lze obrátit i mailem nebo jednoduše přes kontaktní formulář na webu.

Rychlé stěhování Praha 9 pro všechny

Stěhování Praha 9 od společnosti Stěhování Spartan je určené pro každého, kdo má zájem o stěhovací služby v této městské části – přestěhujeme váš byt o libovolné velikosti, rodinný dům nebo třeba jen samotný pokoj. Děláme také stěhování kanceláří, klavírů, různých těžkých břemen apod. - poradíme si s každou zakázkou. Jsme tu nejen pro všechny obyvatele Prahy 9, ale i pro ty, kteří se do této lokality plánují přestěhovat.

Jsme specialisté na stěhování Praha 9

Ať už potřebujete přestěhovat jen pár kusů nábytku, nebo naopak chcete odstěhovat několika pokojový byt, vždy se na nás můžete obrátit. Našimi hlavními přednostmi jsou nízké ceny, rychlá práce, 100% profesionalita a maximální ochota všech našich pracovníků. Stěhování Praha 9 s naší firmou pro vás nebude stresujícím zážitkem, naopak uděláme vše pro to, aby proběhlo hladce a bez jakékoli komplikace – zajistíme veškeré obalové materiály, krabice na stěhování Praha, fólie apod. Nemusíte si dělat žádné starosti – kontaktujte nás a garantujeme vám, že budete s průběhem i cenou za stěhování Praha 9 spokojení.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací