Stěhování Horoměřice

Žijete v Horoměřicích a hledáte šikovné, spolehlivé, ale ne příliš drahé stěhováky? Naše společnost Stěhování Spartan je ideální volbou pro všechny, kteří se potřebují přestěhovat a nechtějí platit zbytečně vysoké ceny. Nabízíme profesionální služby a disponujeme týmem zkušených stěhováků, kteří si poradí s každou zakázkou.

Levné stěhování Horoměřice

Pokud je pro vás cena za stěhovací služby hlavním kritériem, s námi budete zaručeně spokojení. Patříme mezi nejlevnější stěhovací firmy v Praze, což ale nijak nesnižuje kvalitu naší práce. Disponujeme velkým a prostorným stěhovacím vozem a veškerou potřebnou technikou i obalovými materiály, které vám rádi poskytneme.

Stěhujeme byty, domy i kanceláře

Stěhování Horoměřice se netýká pouze bytů a rodinných domů – stěhujeme také kanceláře a jiné komerční prostory, v případě potřeby můžeme i odvézt nepotřebné věci na sběrný dvůr. V případě zájmu nás můžete kdykoli kontaktovat, rádi vám předběžně sdělíme odhad ceny. Levné a rychlé stěhování Horoměřice nabízíme všem, kteří potřebují stěhovací služby, ať už do sousední Prahy nebo do jiné lokality.

Stěhování těžkých břemen Horoměřice

Stěhujeme nejen nemovitosti, ale samotná těžká břemena – ať už se jedná o klavíry, těžké kancelářské kopírky nebo jiné věci s vysokou váhou. Máme kvalitní vybavení, takže si poradíme se vším – dokážeme odstěhovat jakýkoli typ nákladu.

Spolehlivé stěhovací služby v Horoměřicích

Naše služby jsou určeny jak pro obyvatele obce Horoměřice, tak i pro ty, jenž se do této obce u severozápadní hranice Prahy chtějí nastěhovat. Garantujeme vám 100% profesionalitu a bezproblémový průběh celé akce – rádi vám pomůžeme i s balením, poskytneme krabice a další potřebné věci. Jsme tu pro všechny, jenž mají zájem o stěhování Horoměřice – zavolejte nám nebo napište a domluvíme se na případném termínu stěhování.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací