Levné stěhování Tuchoměřice

Provozujeme stěhovací služby nejen v Praze, ale i jejím okolí, včetně obce Tuchoměřice, která je součástí okresu Praha-Západ. Pokud se z Tuchoměřic chcete odstěhovat (kamkoliv v rámci ČR), nebo sem naopak máte namířeno, obraťte se na nás – jsme specialisté na levné stěhování Tuchoměřice.

Nejlevnější stěhování pro obyvatele Tuchoměřic

Občané Tuchoměřic, kteří se chystají stěhovat jinam, mají možnost využít našich služeb a získat skutečně levné, ale zároveň i rychlé, spolehlivé a profesionální stěhovací služby. Víme, že cena je pro mnoho lidí klíčovým parametrem a zakládáme si na tom, že patříme mezi nejlevnější stěhováky v celé Praze i okolí. K našim přednostem ale patří i rychlost práce a 100% profesionalita a ochota všech našich pracovníků.

Stěhujeme domy, byty, kanceláře i těžká břemena

Nabízíme levné stěhování Tuchoměřice nejen pokud jde o byty, ale i o domy, kanceláře nebo nejrůznější těžká břemena (klavíry, trezory atd.). Máme moderní vybavení, velké a prostorné stěhovací auto a máme vlastní systém, díky němuž dokážeme pracovat s maximální efektivitou. Samozřejmostí je i pojištění – sice jsme maximálně pečliví a nestává se nám, že by došlo k poškození nábytku, pro všechny případy jsme ale uzavřeli pojistnou smlouvu s vysokým ručením.

Poskytujeme kompletní servis a se vším vám pomůžeme

Nejsme jen obyčejní stěhováci, kteří přijdou, naloží věci do auta, vyloží a zase okamžitě odjedou. U nás je tomu jinak – rádi vám poskytneme krabice, lepicí pásky a jiný materiál, pomůžeme vám v případě potřeby s balením, na novém místě pak rozmístíme nábytek přesně dle vašeho přání. Uděláme vše pro to, aby pro vás stěhování Tuchoměřice nebylo stresujícím a nepříjemným zážitkem, ale naopak proběhlo úplně v klidu a pohodě. Máte-li jakékoli dotazy, napište nám nebo zavolejte a rádi vám na ně odpovíme.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací