Převoz věcí v Praze

Stěhování Spartan v našem hlavním městě provozuje nejen klasické stěhování, ale také převoz věcí. Pokud tedy budete mít zájem převézt např. nábytek, elektroniku nebo libovolné jiné věci, stačí nás kontaktovat a domluvit se na termínu – převážíme všechny typy nákladů, takže se na nás můžete obrátit s jakýmkoli požadavkem ohledně převozu věcí v Praze.

Spolehlivý, rychlý a levný převoz věcí v Praze

Převoz věcí v Praze nabízíme – stejně jako stěhování po Praze – za velmi příznivé ceny. Zároveň jsme spolehliví, rychlí a pečliví, takže pokud si vyberete nás, budou vaše věci v naprostém bezpečí – používáme kvalitní obalový materiál, který ochrání váš majetek, aby při jeho převozu nedošlo k poškození. Budeme moc rádi, když si pro stěhování nebo převoz věcí vyberete právě nás – málokde najdete tak skvělý poměr mezi cenou a kvalitou služby.

Převážíme nejen nábytek, ale i jiné těžké věci

Služba převozu věcí v Praze nezahrnuje zdaleka pouze nábytek, ale v podstatě cokoli budete potřebovat, od elektroniky, přes lehké věci, až po těžká břemena, jako jsou třeba klavíry, trezory apod. - stěhujeme ale také kopírky a jiná břemena, která váží i více než 100 kg. Poradíme si s jakýmkoli požadavkem – určitě se nebojte nás kontaktovat a domluvíme se na přesné podobě zakázky.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací