Stěhování Praha 4

Chystáte se v nejbližší době na stěhování, ale zatím ještě nemáte vybranou žádnou stěhovací firmu? Je-li lokalitou, do které (nebo naopak ze které) se chcete stěhovat, Praha 4, můžeme vám nabídnout ty nejlepší podmínky, ať už jde o příznivou cenu, rychlé a profesionální služby nebo maximálně vstřícné jednání. Na stěhování v Praze 4 jsme prostě jedničky – máme kvalitní a šikovné pracovníky, bohaté zkušenosti a spokojenost klientů je pro nás prvořadá.

Nejlepší stěhováci na Praze 4

Působíme na celém území lokality Praha 4 – ať už se tedy jedná o Braník, Krč, Podolí, Záběhlice, Nusle, Hodkovičky, Lhotku, Michle nebo jiná místa, vždy jsme vám k dispozici. Stěhujeme nejen byty a rodinné domy, ale také kancelářské a firemní prostory a objednat si nás můžete i na menší zakázky typu stěhování těžkých břemen (jako jsou např. klavíry, firemní kopírky, těžké a rozměrné skříně apod.). V případě zájmu nás kdykoliv kontaktujte pro přesnější domluvu na rozsahu zakázky.

Stěhování Praha 4 za super ceny

Oproti některým konkurenčním stěhovacím firmám nabízíme výrazně nižší ceny – jsme navíc nejen levní, ale i rychlí, spolehliví a samozřejmě 100% profesionální. Vždy děláme vše pro to, aby se zákazník při stěhování zbytečně nestresoval a proběhlo naprosto v klidu a pohodě. Hledáte-li opravdové specialisty na stěhování Praha 4, jsme ti praví, kteří vaše požadavky splní. Napište nám nebo zavolejte, stěhujeme po celý rok včetně víkendů a státních svátků (a i tyto dny si neúčtujeme žádný příplatek). Rádi vám poskytneme i veškeré nezbytné obalové materiály, krabice na stěhování Praha, a se vším vám pomůžeme – nemusíte si tak vůbec dělat starosti se sháněním krabic a dalších věcí. Dáte-li důvěru naší společnosti, nezklameme vás – v Praze 4 už jsme přestěhovali velké množství zákazníků, od nichž máme jen tu nejlepší zpětnou vazbu.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací