Stěhování kopírek v Praze

Odstěhovat obyčejnou kopírku je lehké, ale pokud se jedná o velké a těžké firemní kopírky, chce to využít služeb stěhováků – takové kopírky mohou vážit i více než 100 kg. Nabízíme vám nebo vaší firmě stěhování kopírek v Praze za nejlepší ceny, které platí nejen ve všedních dnech, ale i o víkendech a státních svátcích, kdy provádíme stěhování v Praze bez jakéhokoli dalšího příplatku.

Po celé Praze stěhujeme i velké a těžké kopírky

I přesto, že primárně se naše firma zaměřuje na klasické stěhování po Praze (především klasické stěhování bytů, domů, pokojů apod.), běžně stěhujeme také jednotlivé věci – poskytujeme služby jako převoz věcí, stěhování skříně, montáže a demontáže nábytku a další stěhovací a dopravní služby. Kopírku vám odstěhujeme na jakékoli místo v Praze, případně po domluvě i do jiné lokality.

Stěhování kopírek v Praze vám nabízíme za super ceny

K velkým přednostem naší společnosti patří nízké ceny, které jsou naší výhodou oproti konkurenci. Platí to nejen pro klasické stěhování, ale o pro stěhování kopírek v Praze. Orientační ceník je k dispozici na našich stránkách, můžete nás také kdykoli kontaktovat pro upřesnění ceny – záleží i na váze kopírky a dalších aspektech. Budeme moc rádi, pokud si pro stěhování v Praze vyberete nás – slibujeme, že vás nezklameme a uděláme vše pro vaši spokojenost.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací