Stěhování bytů

Zaměřujeme se na především na stěhování bytů v Praze a dokážeme vám nabídnout ty nejlepší podmínky na trhu – ať už jde o nízkou cenu, rychlost a kvalitu naší práce a komplexní služby, které zahrnují i dodání obalových materiálů, pečivé zabalení, demontáž a montáž nábytku a jiné služby, jež se stěhováním Praha souvisejí. Stěhujeme byty všech velikostí, od jednopokojových až po velké byty 4 +1.

Stěhování bytů v rámci celé Prahy

Neomezujeme se jen na vybrané části našeho hlavního města, ale působíme po celém území Prahy, včetně jejích okrajových nebo sousedních částí. Jsme pečliví, naprosto spolehliví, rychlí a levní – naše stěhování Praha je jasnou volbou pro každého, kdo nechce zbytečně utrácet za předražené stěhováky nebo riskovat, že svůj majetek svěří lidem, kteří se stěhováním nemají zkušenosti nebo potřebné vybavení. Naše stěhování Praha vás nikdy nezklame – můžete nám plně důvěřovat.

Naši zkušení pracovníci se o vše postarají

V oboru se pohybujeme už přes 10 let a za tu dobu jsme nebrali spoustu cenných zkušeností – vypracovali jsme si vlastní techniku postupu, máme velké a kvalitní stěhovací vozy, používáme kvalitní obalové materiály a svým klientům nabízíme ten nejlepší servis, který nekončí jen vyložením nábytku – vše vám smontujeme, umístíme kam budete potřebovat a se vším vám pomůžeme. Spokojenost našich klientů je pro nás vždycky absolutní prioritou. Stěhování Praha od naší firmy je vždy sázkou na jistotu – za to vám ručíme.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací