Stěhování bytů v Praze

Budete se stěhovat? Pak určitě přemýšlíte, které stěhováky si na tuto akci najmout. Naše firma Stěhování Spartan působí v tomto oboru už více než 10 let a na stěhování bytů v Praze jsme opravdoví specialisté. Nabízíme vám nízké ceny, férové a vstřícné jednání, profesionální a šikovné stěhováky a pomoc se vším, s čím v souvislosti se stěhováním po Praze budete potřebovat.

Nejlepší stěhování bytů v Praze vám zajistí naše společnost

V této branži je sice velká konkurence – zvláště v hlavním městě, jen málokdo vám ale může nabídnout tak skvělou cenu spolu s profesionalitou a dalšími výhodami. Zajistíme vám i veškeré obalové materiály, takže si nemusíte shánět žádné krabice, přivezeme vlastní fólie, pásky a další materiály a se vším vám pomůžeme, aby pro vás stěhování nebylo ničím nepříjemným, ale naopak aby jste se při něm cítili úplně v pohodě.

Jsme rychlí, levní, spolehliví a máme bohaté zkušenosti

Na stěhování bytů v Praze jsme jedni z nejlepších a neustále na sobě tvrdě pracujeme, abychom našim klientům mohli nabízet ty nejlepší služby na trhu. S námi nemůžete šlápnout vedle – už 10 let se setkáváme se samými kladnými ohlasy a mnoho klientů našich služeb využívá opakovaně nebo nás doporučuje svým známým. Přesvědčte se o tom i sami a stěhování bytů v Praze svěřte nám – uvidíte, že vás v žádném případě nezklameme.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací