Stěhování bytů Praha

Naše stěhovací firma nabízí rychlé a levné stěhování bytů v Praze pro všechny zájemce, kteří se chtějí stěhovat do Prahy, z Prahy nebo v rámci tohoto hlavního města ČR. Můžeme vám nabídnout nejen příznivé ceny, ale také slušné a ochotné jednání, maximální profesionalitu a slíbit vám, že uděláme vše pro to, aby pro vás stěhování v Praze nebylo nijak stresující, ale naopak zcela klidné a bez starostí.

Jsme specialisty na stěhování bytů v Praze

Na stěhování v Praze se specializujeme a to zejména na byty všech velikostí – od malých garsonek, přes jednopokojové a dvoupokojové byty, byty 3+1 až po velké byty se čtyřmi i více pokoji. Postaráme se o vše, co bude potřeba, zapůjčíme vám krabice, dovezeme fixační a bublinkové folie, lepicí pásky a pomůžeme vám i s balením. Víme, že stěhování v Praze je často velký nápor na psychiku, s námi se ale můžete spolehnout, že vše proběhne v klidu a v pohodě.

Nabízíme nízké ceny, kvalitní práci a seriózní jednání

Spousta lidí bývá často zaskočená vysokými cenami, které si některé stěhovací firmy za své služby účtují. U nás se vám to určitě nestane – stěhujeme po Praze za nízké ceny, navíc máte vždy možnost zvolit si mezi pevnou fixní cenou stanovenou předem, nebo mezi hodinovou úhradou, jež se pak počítá podle délky stěhování v Praze. Určitě budete příjemně překvapeni, že ani v Praze nemusí být stěhování předražené a připojíte se tak ke stovkám spokojených klientů, které jsme už po Praze odstěhovali. Pro více informací nás kdykoli kontaktujte, jsme vám k dispozici na telefonu, mailu nebo přes kontaktní webový formulář na našich internetových stránkách.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací