Rychlé stěhování Plzeň – Praha

Žijete v Plzni a máte namířeno do Prahy? Pokud zrovna sháníte schopné a přitom levné stěhováky, právě jste je našli. Naše stěhovací firma Stěhování Spartan nabízí rychlé a levné stěhování z Plzně do Prahy pro všechny zájemce, kteří potřebují přestěhovat svůj byt nebo dům (libovolných velikostí). Jsme tu pro všechny zájemce z Plzně, jenž se chystají do Prahy a hledají solidní stěhovací firmu za rozumnou cenu.

Stěhování bytů z Plzně do Prahy

Z Plzně do Prahy stěhujeme byty všech velikostí – garsonky, 1+1, 1+kk, 2+1, 2+kk, 3+1, 3+kk, 4+1, případně jiné velikosti. Stačí nás kontaktovat (ať už po telefonu, přes web nebo mailem) a domluvíme se spolu na dalších podrobnostech a na odhadu výsledné ceny. Ta samozřejmě závisí na velikosti bytu, nicméně můžete se spolehnout na to, že naše stěhovací firma patří k těm nejlevnějším na celém trhu. Zároveň jsme ale rychlí, spolehliví a pracují u nás pouze prověření a zkušení stěhováci. Sázka na Stěhování Spartan je prostě sázkou na jistotu.

Stěhování domů z Plzně do Prahy

Vedle bytů stěhujeme také rodinné domy. Přestěhujeme celý váš dům z Plzně do Prahy za výhodnou cenu, rychle a bezpečně. Samozřejmostí je maximální pomoc s balením, poskytnutí všech obalových materiálů, krabic, lepicích pásek a dalších potřebných věcí. Nemusíte si tak dělat žádné starosti – o vše se postaráme. Na stěhování domů Plzeň Praha jsme jedničky – kontaktujte nás a společně se domluvíme na dalším postupu.

Levné stěhování Plzeň – Praha

Stěhování z Plzně do Prahy vám nabídne kdekdo, jen těžko ale najdete firmu, která by vám nabídla tak nízkou cenu při tak vysoké kvalitě práce. Jsme totiž nejen levní, ale i rychlí, pečliví, spolehliví a ochotní. Zakládáme si na tom, aby naši klienti byli 100% spokojení s naší prací a děláme vše pro to, aby proces stěhování pro ně byl co nejméně stresující. Výsledkem jsou stovky a stovky spokojených klientů nejen z Plzně, ale i z Prahy a dalších koutů naší země. Na stěhování Spartan se můžete vždy plně spolehnout – jsme tu pro vás 365 dní v roce.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací