Stěhování firem

Stěhujeme byty, domy, kanceláře i celé firmy – máte-li zájem o stěhování firem, jsme ti praví, na koho se můžete ihned obrátit. Nabídneme vám ty nejlepší podmínky a vždy se snažíme každému klientovi vyhovět s ohledem na jeho individuální přání – v kategorii stěhování Praha patříme mezi absolutní špičku.

Stěhování firem nabízíme levně a rychle

Firemní klienti často vyžadují, aby stěhování proběhlo pokud možno co nejrychleji a za co nejnižší cenu. Ne každá firma je schopná toto splnit, my ale zvládneme obojí – poskytneme vám dobrou cenu a zároveň umíme pracovat rychle, samozřejmě při zachování stoprocentní pečlivosti, aby vaše věci nepřišly k úhoně. Nebojte se nás kdykoli kontaktovat – velmi rádi vám poskytneme více informací a domluvíme se s vámi na podrobnostech. Stěhování firem v Praze děláme už mnoho let a máme samé pozitivní ohlasy.

Máme bohaté zkušenosti a mnoho spokojených klientů

Díky dlouholetým zkušenostem v oboru a kvalitní práci jsme už získali velké množství spokojených klientů – řada z nich naše služby využila opakovaně a doporučuje nás i svým známým a kolegům. Stěhování Praha nabízí mnoho společností – řada z nich je ale buď předražená nebo její pracovníci nepracují tak pečlivě, případně jim stěhování trvá příliš dlouho. Garantujeme vám, že vás nezklameme a pokud dáte důvěru nám, budete s námi určitě spokojení, stejně tak, jako stovky a stovky zákazníků, jejichž firmy, domy nebo byty jsme přestěhovali v minulosti.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací