Stěhování firem v Praze

Máte firmu a potřebujete ji přestěhovat na jinou adresu v Praze? Zkuste využít našich zkušených stěhováků – společnost Stěhování Spartan provádí stěhování firem v Praze a okolí – levně, rychle, profesionálně, bezpečně a bez jakýchkoli dalších příplatků za víkendy či státní svátky.

Zaměřujeme se nejen na fyzické osoby, ale stěhujeme i firmy

Stěhujeme sice především fyzické osoby, ale velkou část našich klientů tvoří i firmy, kterým nabízíme také velmi výhodné ceny – s námi vždy ušetříte. Stěhování firem v Praze provádíme velmi často a důsledně dbáme na to, abychom vždy splnili všechny požadavky našich firemních klientů a vyhověli každému jejich přání.

Stěhování firem v Praze za výhodných podmínek

S námi vždy ušetříte – zejména o víkendech a svátcích, kdy si oproti jiným stěhovacím firmám neúčtujeme žádné příplatky, ale i kdykoli jindy – naše základní ceny za stěhování firem v Praze jsou velmi nízké. Stěhujeme nonstop, takže dokonce i v nočních hodinách od 22.00 do 6.00 – v tomto časovém rozmezí už ale pouze za příplatek. Neváhejte nám kdykoli zavolat nebo napsat a domluvíme se na na termínu vašeho stěhování v Praze – jsme tu pro vás nonstop po celý rok.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací