Stěhování Praha 9

Plánujete-li v dohledné době stěhování, určitě se podívejte na nabídku naší společnosti Stěhování Spartan. Ve srovnání s konkurenčními firmami máme mnohem nižší ceny, kvalita našich služeb je ale stejná, ne-li vyšší než u ostatních. Stěhujeme jak po Praze 9, tak i ve všech dalších městských částech po celém území hlavního města ČR.

Jednička ve stěhování v Praze 9

Na Praze 9 jsme specialisty a odborníky na stěhování – pokrýváme její kompletní území, tedy Prosek, Malešice, Vysočany, Střížkov, Hloubětín, Hrdlořezy i Libeň. Jsme levní, rychlí a spolehliví, při stěhování vám pomůžeme s čímkoli budete potřebovat a postaráme se o hladký a bezproblémový průběh celé akce. Starosti si nemusíte dělat ani s krabicemi nebo různými obaly – vše vám rádi přivezeme, takže nemusíte předem nic shánět po obchodech. Máme tým zkušených a profesionálních stěhováků, kteří mají s touto prací bohaté zkušenosti a na kvalitu jejich práce se tak můžete plně spolehnout. Stěhování v Praze 9 se věnujeme už řadu let a dnes patříme mezi špičku v našem oboru.

Stěhujeme byty, domy i kanceláře

Zabýváme se nejen klasickým stěhováním bytů a domů, ale stěhujeme také kanceláře, jednotlivá těžká břemena (včetně pianin, klavírů, trezorů, firemních kopírek a jiných těžkých věcí), provádíme i demontáže a montáže nábytku a po domluvě vám můžeme i cokoliv odvézt do sběrného dvora. Ve stěhování Praha 9 jsme nejlepší – přesvědčte se o tom sami, stejně jako množství našich spokojených klientů nejen z Prahy, ale i z dalších měst v Česku. V případě jakýchkoli dotazů nám kdykoliv napište nebo zavolejte, stěhování provádíme po celý rok, včetně sobot, nedělí a státních svátků (bez příplatku). Další podrobné informace o našich službách včetně podrobného ceníku jsou k dispozici na naší internetové stránce.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací