Stěhování Praha 3

Jednou z lokalit, kde často stěhujeme, je Praha 3, pod níž patří např. Žižkov, Strašnice, Vysočany nebo Vinohrady – tam všude jsme vám po celý rok k dispozici a nabízíme vám naše stěhovací služby. Jsme levní a rychlí, pokud potřebujete podrobnou kalkulaci, určitě se nebojte ozvat a my vám sestavíme cenovou nabídku. V rámci Prahy patříme mezi absolutní špičku v poměru mezi cenou a výkonem – můžete se o tom sami přesvědčit. Vyplňte si náš kontaktní formulář a my se vám co nejdříve ozveme a probereme váš požadavek.

Nejlepší stěhovací služby v Praze 3

Na Praze 3 provádíme komplexní stěhovací služby – tedy jak domy a byty, tak i těžká břemena, kanceláře a další. Navíc poskytujeme veškeré potřebné obalové materiály (krabice na stěhování Praha), máme kvalitní a velké stěhovací vozy a skvělý tým ochotných a zkušených stěhováků, kteří udělají maximum pro vaši spokojenost. Můžete se podívat např. na naše reference na Facebooku – naši zákazníci jsou s námi velmi spokojení a pochvalují si kvalitu našich služeb a ochotu našich pracovníků.

Stěhování Praha 3 provedeme levně a rychle

Krom důrazu na co nejnižší ceny se snažíme také o co nejrychlejší (ale maximálně pečlivou práci), nabízíme i odvoz starých nepotřebných věcí do sběrného dvora. Pokud vás doposud stěhování stresovalo, s námi uvidíte, že to nebude nic nepříjemného. Hledáte-li nejlepší stěhování v Praze 3, jste na správné místě – slibujeme, že vás nezklameme.

Naše stěhovací firma je plně pojištěná, takže nemusíte mít absolutně žádné obavy (více info na našich internetových stránkách), naše dodávka má objem 20 m3, takže se do ní vejde skutečně hodně věcí. Budeme moc rádi, pokud nám dáte důvěru a pro stěhování Praha 3 si vyberete právě naši společnost, jež v této činnosti oplývá bohatými zkušenostmi a může vám tak nabídnout jen ty nejlepší služby.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací