Rychlé a levné stěhování Praha

Stěhování Spartan nabízí rychlé a levné stěhování v Praze – naši ochotní a šikovní stěhováci vám přestěhují váš byt, dům, kancelář nebo třeba jen těžká břemena – záleží na vás, jakou službu si vyberete. Jsme spolehliví, rychlí a oproti konkurenci stěhujeme za velmi příznivé ceny.

Jsme levní a rychlí – sázka na nás se vám vždy vyplatí

Vsadit na naši společnost se vám vyplatí, můžete tak ušetřit nemalou částku. Rychlé a levné stěhování nabízí v Praze málokterá firma, u mnoha z nich můžete být nemile překvapeni vysokými cenami. U nás se ale můžete spolehnout na perfektní špičkové služby za skvělou cenu.

Stěhování Praha do všech městských částí

Rychlé a levné stěhování v Praze provádíme po celém území města. Je úplně jedno, zda potřebujete odstěhovat v rámci centra, do okrajových částí nebo třeba za hranice Prahy – odstěhujeme vás, kam budete potřebovat, pouze mimo Prahu se ale počítá cena 14, resp. 15 Kč/km.

Pracujeme nonstop, za víkendy a svátky neplatíte nic navíc

Naše stěhovací firma funguje po sedm dní v týdnu a po celý rok, včetně státních svátků – můžete si nás tedy po dohodě objednat prakticky na libovolný termín. Rychlé a levné stěhování Praha navíc provádíme o víkendech i svátcích za naprosto stejnou cenu jako ve všední dny, příplatek je pouze za noční stěhování (od 22.00 do 6.00).

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací