Stěhování kopírek Praha

Není kopírka jako kopírka – ty malé domácí jsou lehké a unese je prakticky každý, nicméně některé velké firemní kopírky mohou vážit až přes 100 kilogramů. Stěhování takového velkého břemena už není nic snadného a je třeba si na to najmout profíky – naše stěhovací firma v Praze mimo jiných činností provádí i stěhování kopírek – jsme navíc levní, rychlí a 100% spolehliví.

Stěhujeme kopírky v rámci celého území Prahy

Stěhování kopírek Praha není nijak omezeno na vybrané městské části – vaši kopírku vám odstěhujeme kamkoli budete potřebovat, po celém území Prahy, případně okolních obcí. Pečlivě vše zabalíme, opatrně naložíme do našeho stěhovacího auta a na místě vyložíme přesně tam, kam si určíte. Ručíme vám za to, že s našimi stěhováky v Praze budete spokojení – pro naše klienty děláme vždy maximum a jejich spokojenost je pro nás na prvním místě.

Kontaktujte nás a domluvíme se na ceně stěhování v Praze

Orientační ceník naleznete na naší internetové stránce, pro upřesnění ceny nás prosíme kontaktujte – můžete tak učinit přes webový formulář, elektronickou poštou nebo jednoduše po telefonu. Pracujeme i o víkendech a svátcích, za tyto dny si navíc neúčtujeme žádné příplatky. Stěhování v Praze od společnosti Stěhování Spartan je sázkou na jistotu – jsme v našem oboru jedni z nejlepších a navíc s námi můžete nemalou částku ušetřit.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací