Levné stěhování Hostivice

Přinášíme skvělou nabídku pro všechny, jenž se chtějí odstěhovat ze středočeského města Hostivice. Nabízíme levné stěhování domů, bytů a jiných objektů, vždy za výhodné ceny, rychle a spolehlivě. Máme bohaté zkušenosti a stovky spokojených klientů nejen z Prahy a okolí, ale z celé republiky.

Nejlevnější stěhování Hostivice

Pokud za stěhování Hostivice nechcete platit horentní sumy, jste na té správné stránce. Naše ceny jsou nízké a neúčtujeme si žádné příplatky za práci o víkendech ani o státních svátcích. Více informací naleznete v ceníku na našich stránkách, případně nás můžete kdykoliv kontaktovat s dotazem na předběžnou kalkulaci.

Stěhování bytů a domů za nízkou cenu

Stěhujeme zejména byty a domy všech velikostí, vždy levně, rychle a s maximální pečlivostí. Tým našich pracovníků má bohaté zkušenosti s různými druhy stěhování a poradí si i s těmi nejtěžšími břemeny. Odstěhujeme vás za super cenu a bez zbytečného stresu – víme, že stěhování je často psychicky náročné, proto přistupujeme ke všem klientům s maximální ochotou a vstřícností.

Stěhování všech druhů nákladů v Hostivicích

Levné stěhování Hostivice se týká nejen klasických bytů a rodinných domů – stěhujeme i kanceláře či jiné nemovitosti, zabýváme se také stěhováním různých těžkých břemen, případně i odvozem nepotřebných věcí na sběrný dvůr. Poradíme si s jakoukoli zakázkou a budeme moc rádi, pokud se obrátíte právě na nás.

Kvalitní služby za výhodnou cenu

U nás rozhodně neplatí, že nízká cena znamená horší kvalitu. Naopak, i přes výhodné ceny nabízíme 100% profesionální a kvalitní stěhovací služby v Hostivicích i dalších lokalitách (zejména v Praze a okolí). Můžete si navíc sami vybrat, zda chcete účtovat fixní cenu, na níž se domluvíme předem, nebo hodinovou cenu, vypočítanou až podle skutečné délky stěhování. V obou případech vám ale ručíme za to, že naše ceny jsou nízké a v žádném případě nebudete litovat, že jste si pro stěhování Hostivice vybrali právě nás.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací