Převoz věcí Praha

Stěhovací firma Stěhování Spartan se zabývá také převozem věcí, zejména na území našeho hlavního města, ale rádi vám odvezeme váš nábytek nebo cokoli jiného i do jiných měst. Na převoz věcí máme k dispozici rozměrné stěhovací vozy a kvalitní obalový materiál, naší výhodou jsou především nízké ceny, vysoká profesionalita a rychlá a kvalitní práce.

Převezeme vaše věci do libovolné lokality v Praze i okolí

Převoz věcí si u nás můžete objednat do jakékoli lokality v Praze a okolí, nicméně po domluvě provádíme stěhování i převozy věcí i do jiných lokalit v Čechách. Naše stěhovací firma v Praze si poradí s převozem jakéhokoli nábytku, těžkých břemen a jiných nákladů – máme prostorná auta a potřebnou techniku, takže zvládneme každou zakázku. V případě dotazů vám rádi odpovíme na váš mail, vyplněný kontaktní formulář nebo na telefonát.

Vše pečlivě zabalíme, nemusíte se bát jejich poškození

Veškeré stěhování po Praze i samotný převoz věcí vždy provádíme pečlivě s důrazem na to, aby se vám nic nerozbilo, neodřelo nebo jinak nepoškodilo. Poskytneme vám papírové krabice, k dispozici máme i fixační fólie, bublinkové fólie a lepicí pásky. Při stěhování v Praze nebo převozu věcí vám ušetříme starosti – vše můžete nechat na nás a s balením a vybalováním si nemusíte lámat hlavu. Nabízíme cenově nejvýhodnější stěhování po Praze pro všechny domácnosti i firemní zákazníky – u nás vám nehrozí, že byste za stěhování v Praze utratili nesmyslně vysoké částky.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací