Stěhování Tuchoměřice

Stěhování jako takové je pro většinu lidí spíše nepříjemnou záležitostí a není se čemu divit – je s tím spojena spousta starostí a stresu. Pro pohodové a klidné stěhování je důležité vybrat si tu správnou stěhovací firmu – takovou, která vás odstěhuje spolehlivě, profesionálně a se vším vám pomůže. Hledáte-li někoho na stěhování Tuchoměřice, nejlepší volbou je Stěhování Spartan – jsme levní, rychlí a stěhování s námi je klidné a pohodové.

Rychlé a levné stěhování Tuchoměřice

Naše služby jsou určené pro všechny obyvatele Tuchoměřic, jenž se chtějí přestěhovat, stejně tak i pro ty, pro něž se Tuchoměřice stanou jejich novým domovem. Stěhujeme nejen v Praze a okolí, ale i v ostatních krajích ČR, takže je jedno, jak daleko budete chtít odstěhovat – splníme jakoukoli zakázku v rámci naší země.

Stěhování bytů Tuchoměřice

Potřebujete přestěhovat velký byt 4+1, menší dvou až třípokojový nebo pouze 1+1, případně garsonku? Stěhujeme byty všech velikostí, ať už jde o velký byt s mnoha pokoji nebo třeba jen samostatný pokoj – jsme tu pro každého, kdo potřebuje odstěhovat, ať už jde o velkou rodinu, manželský pár, jednotlivce nebo třeba studenta, který se stěhuje do spolubydlení. Stěhování bytů Tuchoměřice děláme i o sobotách, nedělích a státních svátcích, vždy bez příplatku.

Profesionální služby od zkušených stěhováků

Jsme hrdí na to, že máme tým profesionálních stěhováků, kteří jsou nejen zkušení, silní a se vším si poradí, ale navíc jsou velmi ochotní, což je pro klienty velmi důležité. U nás se nemusíte bát, že byste narazili na nepříjemné pracovníky – naopak, dáváme si záležet na tom, aby každý náš zákazník byl 100% spokojený a cítil se při stěhování dobře. Klidné, levné a rychlé stěhování Tuchoměřice vám nejlépe zajistí Stěhování Spartan – ručíme vám za to, že s námi budete spokojení.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací