Stěhování kanceláře

Potřebujete přestěhovat vaši kancelář? Napište nám nebo zavolejte a rádi odstěhujeme kompletní zařízení a vybavení kanceláře. Jsme rychlí, levní a spolehliví a uděláme vše pro to, aby stěhování kanceláře proběhlo naprosto hladce.

Stěhování kanceláře Praha za výhodnou cenu

S námi vždy ušetříte – stěhujeme vždy za výhodné ceny, což se týká nejen bytů a domů, ale platí to i pro stěhování kanceláře. Neváhejte nás kdykoli kontaktovat a domluvit se na ceně – možná budete sami příjemně překvapení.

Rychlé a profesionální služby

Nízké ceny neznamenají nízkou kvalitu – naopak, na nás se můžete spolehnout, že provedeme excelentní práci a budete s námi spokojení. Pro spokojenost našich klientů děláme vždy absolutní maximum a vstřícné a ochotné jednání je pro nás samozřejmostí.

Rádi vám ke stěhování kanceláře poskytneme veškeré obalové materiály

stěhování po Praze má mnoho lidí problémy s tím, že na poslední chvíli shánějí krabice a jiné obaly, kam umístí svoje věci. Tohle s námi vůbec řešit nemusíte – rádi vám papírové krabice zapůjčíme, stejně tak vám poskytneme i fixační fólie, lepicí pásky nebo bublinkové folie. Kompletní ceník najdete na našich stránkách, kde je i informace o možnosti vybrat si formu úhrady – nabízíme buď fixní cenu nebo úhradu podle počtu hodin stěhování kanceláře.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací